שירותים

מכון קוסמטיקה דנה לוי

טיפול פנים קוסמטי

הטיפול מותאם לכל לקוחה ולאחר אבחון מקצועי נתחיל בניקוי ראשוני, פילינג פנים לחידוש תאי העור וריכוך העור, הוצאת קומדונים, עיסוי להרגעה, מסכה המתאימה לסוג העור, קרם עם מקדם הגנה, וכן הדרכה והתאמת חומרים להמשך טיפול עצמאי של הלקוחות.

טיפול פראפין לידיים ורגליים, מטרת פראפין היא לרכך את העור, להגמיש אותו, מתאים במיוחד לעור יבש וחסר לחות ולתת לו מגע של משי.
פדיקור ומניקור רפואי. פדיקור מסוג זה נועד גם לפנק את המטופל אך גם לשמור על בריאות העור.
הטיפול כולל:
השריית הרגלים במים חמים עם סבון ארומאטי לריכוך העור, גזיזת ציפורניים והורדת עור יבש, סידור העור מסביב לציפורן עד למראה אסטטי. פדיקור רפואי מטפל בשכבת העור הקשה בכף הרגל.
דנה לוי שומרת על הגיינה, אסתטיקה וחיטוי כלי העבודה במהלך הטיפול ולאחריו.

טיפול ידיים ורגליים
בניית ציפורניים

ציפורניים מטופחות הן חלק מהטרנד הלוהט של כל אישה שהאסתטיקה היא נר לרגליה. מעוניינת להיות עם ציפורניים יפות מבריקות ובוהקות זה הזמן להגיע לדנה לוי בונת ציפורניים מקצועית הבונה בכל סוגי השיטות, אקריל, ג’ל וכדומה.

עד לעידן הטכנולוגיות בקוסמטיקה, נחשבו טיפולי שעווה לשיטה השימושית, הבטוחה, היעילה והטובה ביותר להסרת שיער בכל חלקי הגוף. גם היום, זוהי השיטה המקובלת ביותר להסרת שיער בדרום ומרכז אמריקה, והיא מתאימה לנשים וגברים שאינם רוצים או אינם יכולים להסיר שיער גוף מיותר בכלים טכנולוגיים
הסרת שיער בשעווה צרפתית, על בסיס שרף

שעווה חמה – לאזורים אינטימיים או אזורים רגישים
שעווה קרה – ליתר חלקי הגוף
הסרת שיער בשעווה היא שיטה ישנה אך עם זאת מוכרת וטובה, טיפול מקצועי , שימוש בחומרים מתקדמים ,מפחית את הופעת תופעות הלוואי כגון, אדמומיות, דלקת בזקיק השערה(פולי קוליטיס), שערה חודרנית, גירוי בעור, אשר ברובם ניתנים לטיפול מיידי אצל הקוסמטיקאית. ניתן להסיר שיער בשעווה ברוב אזורי הגוף, שהשיער צומח בו בצורה לא אסטטית ומפריעים למטופל.
שימו לב !
לא להיחשף לשמש כ – 48 שעות לאחר ביצוע הסרת שיער בשעווה.
במקרים של פולי קוליטיס – דלקת בזקיק השערה שמלווה בפצעים מוגלתיים, יש לפנות לקבלת טיפול רפואי .עם החשיפה לשמש יש להשתמש במקדם הגנה SPF-15 לפחות.

הסרת שיער
עיצוב וסידור גבות

שיטת השערה משמשת בעיקר בעיצוב גבות באיפור קבוע

  • קרחות
  • גבות שמרטו אותן יותר מידי
  • גבות דקות
  • אי סימטריה

איפור קבוע חייב להיות מדויק, עבודה מרושלת יכולה לגרום עוול ללקוחה, הרי הגבה היא מרכז הפנים ואי אפשר לפספס יד לא מקצועית. ההתמחות שלנו היא לעצב ללקוחה גבה יפה ותואמת לפנים שלה, ברמה מקצועית אסטטית שתראה באופן טבעי למרות העובדה שזה איפור.

איפור ערב מקצועי המעניק תוצאות מדהימות, מחזיק לאורך כל האירוע. לא תתחרטי גם כשתראי את התמונות אחרי האירוע.
איפור טבעי עד איפור ערב מעושן ומודגש, איפור לנשים בוגרות ואיפור ערב עדין לנערות. לכל אחת מתאים הסגנון שלה, לכן האיפור יהיה גם בהתאם לבחורה. אני לא רוצה לשנות אותה אלא להדגיש את תווי הפנים בצורה המחמיאה ביותר.
באיפור ערב צריך לקחת בחשבון גם את סוג האירוע, אם זה איפור ערב לחתונה של הבן או הבת, איפור לבר/ת מצווה, ברית/ה.
איפור ערב חייב להתאים לאופי ולסגנון האירוע. השילוב יחד עם צבעי הצלליות, הבגדים והתאורה יותאמו לבנה הפנים, גוון העור וצבע השיער.

איפור ערב לאירועים מיוחדים